Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Надання додаткових соціальних гарантій особам, які забезпечують оборону України та членам їх сімей

Сесією Пологівської міської ради внесено зміни до Програми «Надання додаткових соціальних гарантій особам, які забезпечують оборону України та членам їх сімей» на 2024 рік, затвердженої рішенням Пологівської міської ради від 15.12.2023 №485 (далі – Програма).
Новини
21.02.2024

Надання додаткових соціальних гарантій ветеранам, які забезпечували оборону України, та членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців

Рішенням Пологівської міської ради затверджено Програму «Надання додаткових соціальних гарантій ветеранам, які забезпечували оборону України, та членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців» на 2024 рік (далі – Програма).
Новини
21.02.2024

Відновлено надання адміністративних послуг з реєстрації місця проживання для мешканців Пологівської міської територіальної громади

З 1 лютого 2024 року відновлюється робота відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Пологівської міської ради. Мешканці Пологівської міської територіальної громади можуть отримати адміністративні послуги з реєстрації місця проживання.
Новини
30.01.2024

Розмір адміністративного збору у сфері реєстрації місця проживання на 2024 рік

Шановні мешканці громади, нагадуємо, що із 1 січня 2024 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 3028 грн.
Новини
30.01.2024

Допомога військовим

Рішенням Пологівської міської ради затверджено Програму «Надання додаткових соціальних гарантій особам, які забезпечують оборону України та членам їх сімей» на 2024 рік.
Новини
08.01.2024

Допомога ВПО

Рішенням Пологівської міської ради затверджено Програму «Підтримка внутрішньо переміщених осіб Пологівської міської територіальної громади Пологівського району Запорізької області» на 2024 рік.
Новини
08.01.2024

Допомога на поховання

Рішенням Пологівської міської ради затверджено Програму «Надання адресної одноразової грошової допомоги на поховання деяких категорій осіб» на 2024 рік.
Новини
08.01.2024

Допомога на лікування

Рішенням Пологівської міської ради затверджено Програму «Надання додаткових соціальних гарантій деяким категоріям осіб постраждалим від збройної агресії російської федерації» на 2024 рік.
Новини
08.01.2024

Створення переліку суб'єктів господарювання Запорізької області, що постраждали

Запорізькою обласною військовою адміністрацією ведеться підготовка проекту рішення щодо обставин непереборної сили у 2023 році в сільськогосподарських підприємствах області з метою створення переліку суб,єктів господарювання Запорізької області, що постраждали.
Новини
03.01.2024

Оголошення щодо проведення громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад

НАМ ВАЖЛИВО почути думку кожного мешканця Пологівської громади, який бажає долучитись до публічного громадського обговорення пропозиції щодо співробітництва територіальних громад. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.
Новини
27.12.2023

Як допомогти людині без свідомості? Пологівці пройшли курс «Домедичної допомоги для цивільних»

26 листопада в місті Запоріжжя відбувся одноденний тренінг «Домедична допомога для цивільних». 30 внутрішньо переміщених осіб з Пологівської громади навчались надавати першу допомогу потерпілим.
Новини
28.11.2023

За підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI)" Пологівська громада отримала комплект IT-обладнання

З початку повномасштабного вторгнення, проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI)" швидко реагує на гострі кризи, підтримуючи боротьбу українського народу проти агресії росії.
Новини
29.09.2023

22-23 вересня у Львові відбулася Майстерня #LED_BOOST

Пологівська громада спільно з іншими громадами - партнерами Програми DOBRE Запорізької, Кіровоградської та Херсонської області впродовж двох днів працювали над підвищенням якості місцевого економічного розвитку та створенням передумов для відновлення і розвитку громад.
Новини
26.09.2023

Звернення до Народного Депутата України НІКІТІНОЇ Марини Вікторівни щодо проєкту Закону України реєстр. №10037 від 12.09.2023

Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області звернулася до Народного Депутата України НІКІТІНОЇ Марини Вікторівни
Новини
15.09.2023

В рамках співпраці з Програмою USAID DOBRE Пологівська громада отримала комп’ютерну техніку

Завдяки партнерству з Програмою USAID DOBRE, в рамках реалізації проєкту екстреного реагування на виклики військової агресії російської федерації проти України, Пологівська громада отримала грантову підтримку у вигляді офісного обладнання та портативної зарядної станції EcoFlow.
Новини
11.09.2023

Тисячолітній спадок Української Державності

День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення - від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.
Новини
28.07.2023

Переможцями конкурсу есе стали…

В рамках заходу «Дні сталої енергії» в Пологівській міській територіальній громаді відбувся конкурс есе «Енергоефективне відновлення Пологівської громади».
Новини
29.06.2023

Вихованці дитячого табору відпочинку Пологівської громади відвідали Музей води

В рамках заходу «Дні сталої енергії» відвідувачі табору відпочинку денного перебування для здобувачів освіти Пологівської громади «Соняшник» відвідали Музей води при Інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету.
Новини
29.06.2023

Діти за стале енергетичне майбутнє!

У середу, 28 червня, у таборі відпочинку денного перебування «Соняшник» відбувся день дитячої творчості «Чиста та зелена енергія очима дітей».
Новини
28.06.2023

Дні сталої енергії 2023: прості поради, які допоможуть кожній родині заощадити на електроенергії і зменшити рахунок у своїй сімейній платіжці

Щоб сплачувати за електроенергію менше та мати вдома комфортні умови, достатньо лише контролювати свої енерговитрати та скорегувати побутові звички. І ось деякі прості поради комплексного підходу до енергоефективності.
Інструкції
27.06.2023

Запрошуємо мешканців Пологівської громади взяти участь у конкурсі есе «Енергоефективне відновлення Пологівської громади»

Пологівська міська рада в рамках заходу «Дні сталої енергії» в Пологівській міській територіальній громаді оголошує конкурс есе (невеликий за обсягом твір) «Енергоефективне відновлення Пологівської громади».
Новини
26.06.2023

Дні сталої енергії 2023 в Пологівській громаді

Щорічно Пологівська міська рада на підтримку Європейського тижня сталої енергії проводить «Дні сталої енергії» в Пологівській громаді. Цього року заходи відбудуться з 26 по 30 червня під гаслом «Прискорення переходу до чистої енергії – назустріч меншим рахункам та поліпшеним навичкам».
Новини
26.06.2023

Запрошуємо мешканців Пологівської громади до участі у конкурсі відео у TikTok від Асоціації «Енергоефективні міста України»

В рамках Днів енергії Асоціація «Енергоефективні міста України»оголосила конкурс відео у TikTok. Бажаючі прийняти участь у конкурсі мають зняти короткі відео (до хвилини) і завантажити його у TikTok разом з хештегами на вибір до 30 червня
Новини
26.06.2023

Пологівська громада отримала чергову підтримку від Програми USAID DOBRE

В рамках реалізації проєкту екстреного реагування на виклики військової агресії російської федерації проти України за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Пологівська громада отримала дизельний генератор потужністю 20 кВт.
Новини
26.06.2023

ПОРЯДОК ВІДНОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ, що підтверджують право власності на нерухоме майно

У разі втрати, документа, виданого після 1 січня 2013 року, дані про державну реєстрацію відповідних прав містяться у Державному реєстрі. В іншому видадку необхідно звертатись до державного реєстратора в ЦНАП за місцем знаходження майна, або ж до нотаріуса, який посвідчував договір.
Інструкції
25.05.2023

Пологівська громада отримала потужний генератор від Програми USAID DOBRE

За координації та сприяння Програми USAID DOBRE Пологівська громада отримала дизельний генератор потужністю 33 кВт від Фонду Говарда Баффета.
Новини
17.05.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше