Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

КУЛИК Юлія Костянтинівна

Начальник відділу з правового забезпечення

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Начальник відділу забезпечує виконання доручень міського голови, першого заступника міського голови, дотримання працівниками відділу трудової, виконавчої дисципліни, нерозголошення службової інформації.
  2. Проводить особистий прийом громадян з питань надання первинної правової допомоги.
  3. У межах своєї компетенції організовує підготовку проєктів розпоряджень міського голови, рішень міської ради та виконавчого комітету, контролює їх виконання.
  4. Інформує міського голову, першого заступника міського голови, міську раду про стан виконання повноважень, покладених на відділ.
  5. Візує проєкти актів міської ради, виконавчого комітету, міського голови, керівників виконавчих органів міської ради та інших нормативно-правових актів. Узгоджує питання, координує і здійснює організаційні, методичні і контрольні дії з структурними підрозділами міської ради.
  6. Виконує інші передбачені законодавством функції.

Структурні підрозділи

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше