Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

КОТЕНКО Олександр Олександрович

Начальник відділу фінансів

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Начальник відділу представляє інтереси відділу у фінансово-господарських відносинах, укладає від його імені договори, угоди, контракти, меморандуми та підписує їх.
  2. У межах своїх повноважень розпоряджається майном і коштами відділу, відкриває рахунки в органах Державної казначейської служби України.
  3. Видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.
  4. Надає на затвердження міському голові розроблений проєкт штатного розпису відділу з розрахунком видатків на її утримання, здійснює призначення та звільнення з посад працівників відділу.
  5. Організовує розгляд звернень громадян відповідно до компетенції відділу, веде особистий прийом громадян.
  6. У межах своєї компетенції організовує підготовку проєктів розпоряджень міського голови, рішень міської ради та виконавчого комітету, забезпечує їх виконання.
  7. Організовує та забезпечує роботу з ведення діловодства у відділі.
  8. Виконує інші передбачені законодавством, цим положенням та посадовою інструкцією функції та завдання.

Структурні підрозділи

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше