Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

САЛО Юлія Вікторівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Начальник відділу здійснює методологічне керівництво бухгалтерським обліком і звітністю у підвідомчих структурах.
  2. Розробляє поточні плани асигнувань на утримання апарату міської ради, виконавчого комітету, інших виконавчих органів міської ради, бере участь у розробці кошторису витрат на утримання підвідомчих структур та вносить пропозиції щодо організації їх фінансування.
  3. Забезпечує контроль і відображення на рахунках бухгалтерського обліку господарських операцій, надання оперативної інформації, складання та подання зведеної бухгалтерської звітності відповідним державним органам у визначені терміни.
  4. Здійснює контроль за: законністю, своєчасністю та правильністю оформлення документів; використанням фонду оплати праці; встановленням посадових окладів; правильністю нарахування та перерахування податків до місцевого та державного бюджету, інших платежів; дотриманням встановлених
  5. Забезпечує організацію проведення економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності з метою виявлення резервів, запобігання втратам.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше