Діти за стале енергетичне майбутнє!
Відбувся ще один день в рамках заходу «Дні сталої енергії» в Пологівській громаді
У середу, 28 червня, у таборі відпочинку денного перебування «Соняшник» відбувся день дитячої творчості «Чиста та зелена енергія очима дітей».
За допомогою образотворчого та прикладного мистецтва вихованці табору дізналися, що таке зелена енергія. Працюючи у груповому колі, діти створили діораму «Стала енергія: майбутнє нашої планети залежить від нас». Одна група відповідала за «Зелену Планету», а інша за «Брудну Планету».
Діти з захопленням створювали та обговорювали виготовлену діораму. Тепер кожен побачив наглядно важливість використання відновлюваних джерел енергії для збереження нашої Планети.
У колі друзів діти розгадували ребуси «Що таке енергія?», говорили про ресурси Землі та чисту енергію, переглядали тематичні відео та мультфільми «Дітям про енергію», «Дітям про енергозбереження».
З історії дізналися хто винайшов лампочку та про постать Томаса Едісона.
Малеча спільно з викладачами працювала над виготовленням квітки «Бережи енергію!» та створенням пам’ятки «Енергоощадний смайлик».
![](/storage/news/galleries/3310029f960fc5313fe2d9cfd7ccb1aa.jpg)
![](/storage/news/galleries/3c5fc56e2456004b3fec947e77635ee1.jpg)
![](/storage/news/galleries/0c431546e31297e031c561906688d6a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/e8bdc5848fb33145771a461ccd602a44.jpg)
![](/storage/news/galleries/38bd4d5a44a6469a21d089a6b42f03fb.jpg)
![](/storage/news/galleries/23b32750073d5a0b6ba434b0b65660a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/76dc8cac57951bd1c9ad6335bc3d1641.jpg)
![](/storage/news/galleries/847d3415eb196f519533b301d7b78022.jpg)
![](/storage/news/galleries/5d82716742907ac722e1d68a46df6e6a.jpg)