Оголошення щодо проведення громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад

27.12.2023

Відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі розпорядження міського голови від 27.12.2023 року № 170 «Про створення Робочої групи з оцінки відповідності потребам Пологівської міської територіальної громади пропозиції щодо співробітництва територіальних громад та її громадського обговорення» проводиться громадське обговорення пропозиції Гуляйпільської міської військової адміністрації Пологівського району Запорізької області щодо співробітництва Гуляйпільської міської територіальної громади, Широківської сільської територіальної громади, Комиш-Зорянської селищної територіальної громади, Веселівської селищної територіальної громади та Пологівської міської територіальної громади у формі консультацій з громадськістю.

Період проведення громадських обговорень: з 27 грудня 2023 року по 10 січня 2024 року.

Громадське обговорення розпочинається з дня оприлюднення інформації про його проведення на сайті Пологівської міської територіальної громади за посиланням: https://mradapology.dosvit.org.ua/news.

Громадське обговорення проводиться в онлайн-форматі.

Долучитися до обговорення Ви можете заповнивши Google Форму за посиланням http://surl.li/otbgk

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

НАМ ВАЖЛИВО почути думку кожного мешканця Пологівської громади, який бажає долучитись до публічного громадського обговорення пропозиції щодо співробітництва територіальних громад «у сфері управління об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню, укладення договору про співробітництво дозволить оперативно вирішувати питання місцевого значення щодо обслуговування об’єктів житлово-комунального господарства громад шляхом спільного використання техніки, яка буде придбана в рамках цього співробітництва, що дозволить кожній громаді економити кошти місцевих бюджетів та досягати результатів, які самостійно досягнути неможливо через відсутність необхідного обладнання та технічних можливостей.»

У подальшому всі зібрані матеріали будуть опрацьовані, систематизовані та враховані Робочою групою для підготовки висновку про відповідність потребам Пологівської міської територіальної громади пропозиції щодо співробітництва територіальних громад та прийняття рішення про надання згоди на організацію співробітництва чи відмову та делегування представників до комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво.