В рамках співпраці з Програмою USAID DOBRE Пологівська громада отримала комп’ютерну техніку

11.09.2023

Завдяки партнерству з Програмою USAID DOBRE, в рамках реалізації проєкту екстреного реагування на виклики військової агресії російської федерації проти України, Пологівська громада отримала грантову підтримку у вигляді офісного обладнання та портативної зарядної станції EcoFlow.

Отримана техніка забезпечить надання якісних та ефективних послуг мешканцям громади.

Висловлюємо щиру подяку та вдячність нашим партнерам за надану підтримку для Пологівської громади та маємо надію на подальшу співпрацю!