Братська могила радянських воїнів та пам’ятник воїнам- односельчанам (с. Костянтинівка)

08.06.2021

В середині вересня 1943 року війська Південного фронту розпочали вигнання з Пологівського району фашистських загарбників.

У вересні 1943 року з с. Костянтинівка було вигнано нацистських окупантів частинами 30-ї стрілецької дивізії під командуванням полковника Антонова В. С., яка входила до складу Південного фронту.

43 радянських воїни, що загинули під час вигнання окупантів з села, поховані в братській могилі.

На могилі було встановлено дерев’яний обеліск. В 1963 р. обеліск замінено скульптурою, а в 1967 р. біля братської могили встановлена стела на честь загиблих односельчан.

На фронтах Другої світової війни загинуло 118 жителів с. Костянтинівки.

Братська могила розташована в с. Костянтинівка по вул. Миру.