ІСТОРИЧНА чоловіча гімназія
07.06.2021Серед найстаріших будівель міста – двоповерхова цегляна споруда, де нині знаходиться управління агропромислового розвитку Пологівської РДА. Зведена вона на зламі ХІХ-ХХ століть.
Викладена будівля з темної червоної цегли, з характерними для того часу оздоблювальними елементами зовнішньої архітектури. До подій 1917 року у цьому приміщенні діяла чоловіча гімназія. В 1914 році в гімназії навчалися 307 гімназистів, викладали різні предмети 11 вчителів. І пізніше тут вчили дітей – у неповній середній і вечірній школах.
Адреса: м. Пологи, вул. Привокзальна, 17
![](/storage/static-pages/static-pages/cb850afc307176fc3511e1ee134eb0e2.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/d1a112cde0a1b0ffa04634b5f7afdb1a.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/76591c4a7285f58f9104b7aeca322a5f.jpg)