Пам’ятна дошка на честь Кас’яненка Сергія Анатолійовича (23.04.1955-25.12.2010)

11.01.2022

Кас’яненко Сергій Анатолійович - колишній голова правління ПрАТ «Омега», перший голова Спілки підприємців Пологівського району, депутат Пологівської міської ради двох скликань.

Також Сергій Анатолійович був головою ДСТ (добровільного спортивного товариства) «Колос», відродив не один спортивний стадіон. В 90-ті очолив тоді ще ТОВ «Омега». За його ініціативою розпочалося будівництво «Хитрого ринку».

Сергій Кас’яненко був нагороджений срібним почесним знаком колегії підприємництва України, в 2002 році – почесним знаком «За заслуги перед містом Пологи».

За ініціативою ГО «Спілка підприємців Пологівського району» в 2021 році на будинку, в якому розташовано ПрАТ «Омега», відкрито пам’ятну дошку на честь Сергія Анатолійовича.

Виготовлення дошки здійснено за рахунок коштів ГО «Спілка підприємців Пологівського району».