Сацький Віталій Антонович (22.04.1930-26.10.2017)

11.01.2022

Народився в селищі Чубарівка (нині місто Пологи). Герой України, голова правління комбінату «Запоріжсталь» (1986-2012), «Заслужений металург УРСР» (1975), кандидат технічних наук, академік Академії гірничих наук України, академік Академії інженерних наук України, двічі лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1970, 2001), народний депутат Верховної Ради України І-го скликання, «Почесний громадянин міста Пологи» (1998), «Почесний громадянин Запорізької області» (2009).

Нагороди: повний кавалер ордена «За заслуги», орден князя Ярослава Мудрого V ступеня, ордени «Знак Пошани» та Трудового Червоного Прапора, медаль «За доблесну працю» (1970), відзнака «За заслуги перед Пологівським районом» (2003), занесений до районної Книги Пошани (2001).

Одна із вулиць міста Пологи носить ім’я Героя України Віталія Сацького.