ТВОРЧА художня студія «Арт-світ»

07.06.2021

У 2012 році у приміщенні контори колишнього колгоспу «Шлях до комунізму», що в селі Інженерному, була проведена масштабна реконструкція та відкрита художня студія «Арт-світ». Сьогодні тут вчать дітлахів працювати з глиною, знайомлять з гончарним ремеслом і керамічною справою.

За короткий проміжок часу майстерність юних вихованців удостоєна високих відзнак на різноманітних виставках та конкурсах. Художня студія «Арт-світ» – є одним із місць в районі, де природне багатство Пологівщини, глина, знаходить своє втілення у гончарних виробах, створених талановитими руками юних пологівців.

У художній студії «Арт-світ» дітлахи вчаться бути справжніми скульпторами свого життя. А будівлю колишнього колгоспу, яка вирізняється з-поміж інших благородною архітектурою, таким чином зберегли, і вона є однією з унікальних пам’яток та окрас району.

Адреса: с. Інженерне, вул. Центральна