Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

22-23 вересня у Львові відбулася Майстерня #LED_BOOST

Новини
26.09.2023

          Пологівська громада спільно з іншими громадами - партнерами Програми DOBRE Запорізької, Кіровоградської та Херсонської області впродовж двох днів працювали над підвищенням якості місцевого економічного розвитку та створенням передумов для відновлення і розвитку громад.

          Експерти Програми DOBRE/USAID розповіли про допомогу яку громади зможуть отримати від програми DOBRE для проєктів з місцевого економічного розвитку, про інструменти розвитку або відновлення громад та про важливість бренду для громади.

          Під час тренінгу особливу увагу було приділено ролі органів місцевого самоврядування у підтримці місцевого бізнесу. Громади мали змогу відвідати Центр підтримки підприємництва (ЦПП) при Львівській міській раді.

          Під час практичної роботи громади працювали над визначенням ідей проєктів розвитку або відновлення місцевої економіки.

          Пологівська громада презентувала концепції проєктів, головною метою яких є підтримка існуючого бізнесу та створення умов для відновлення підприємництва на деокупованій території:

  • «Створення Центру підтримки підприємництва при Пологівській міській раді», який планується розмістити на території м. Запоріжжя з послідуючою релокацією, після деокупації Пологівської громади, на територію м. Пологи;
  • Придбання техніки для стимулювання відновлення підприємницької діяльності після деокупації.

              Шановні мешканці Пологівської громади пропонуємо і Вам долучитися до обговорення потреб та визначення пріоритетного для впровадження проєкту з місцевого економічного розвитку. Для цього Вам необхідно пройти коротке анонімне опитування за посиланням, яке допоможе нам визначитися з подальшими напрямками пріоритетних потреб МЕР.

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це дев’ятирічна програма, що виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма DOBRE тісно співпрацює зі 100 територіальними громадами (ТГ) у десяти областях України, щоб допомогти їм реалізувати переваги та справитися із викликами, які приносить децентралізація. Програма DOBRE надає технічну та матеріальну підтримку ТГ задля допомоги їм здійснювати урядування відкрито та підзвітно; відповідати на потреби громадян; підтримувати активну залученість громадян до прийняття рішень та вироблення політик. Підтримка з боку Програми DOBRE враховує низку секторів: стратегічне планування; просторове планування; фінансове управління; надання муніципальних послуг; місцевий економічний розвиток; зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування; практики доброго урядування; а також гендерно орієнтовані та молодіжні політики. Упродовж 2022-2025 років Програма DOBRE співпрацюватиме напряму із щонайменше з 60 ТГ України, аби допомогти їм подолати наслідки війни, відновити та відбудувати, і продовжувати їхню траєкторію позитивного та сталого розвитку. Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії ім. Єжи Регульського (FSLD/FRDL), та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше