Побудовано на платформі
Повернутися до новин

За підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI)" Пологівська громада отримала комплект IT-обладнання

29.09.2023

З початку повномасштабного вторгнення, проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI)" швидко реагує на гострі кризи, підтримуючи боротьбу українського народу проти агресії росії.

В рамках проєкту UCBI-IV "Зміцнення громадської довіри" 8 громад Мелітопольського, Бердянського, Василівського та Пологівського районів отримали комплекти IT-обладнання.

Пологівська громада також отримала комплект спеціалізованого IT-обладнання, яке спрямоване на підсилення органів влади у вирішенні критично важливих питань в рамках підготовки до деокупації.

Висловлюємо подяку партнерам за підтримку Пологівської громади та сподіваємося на подальшу співпрацю!

За матеріалами сайту ЗОВА https://www.zoda.gov.ua/news/67003/vidnovlennya-teritoriy-projekt-USAID-peredav-gromadam-zaporizkoji-oblasti-orgtehniku.html

2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі