Дні сталої енергії 2023 в Пологівській громаді
Шановна громадо, запрошуємо долучитися до заходів «Дні сталої енергії».
Щорічно Пологівська міська рада на підтримку Європейського тижня сталої енергії проводить «Дні сталої енергії» в Пологівській громаді. Цього року заходи відбудуться з 26 по 30 червня під гаслом «Прискорення переходу до чистої енергії – назустріч меншим рахункам та поліпшеним навичкам».
Ключовими темами цьогорічного заходу є подолання енергетичної бідності, енергоефективність, енергетичний перехід, чиста, доступна та зелена енергія.
Тож приєднуйтесь до масштабного загальноєвропейського руху в боротьбі зі зміною клімату та сталого енергетичного розвитку.
Захід розрахований на широку аудиторію. Кожен зможе знайти собі заняття до вподоби:
- ознайомитися з інформаційними матеріалами щодо енергоефективності, енергозбереження, використання альтернативних джерел енергії, сталого розвитку, бережливого ставлення до природи, поводження з твердими побутовими відходами, зменшення викидів парникових газів;
- підтримати флешмоб «Долаємо енергетичну бідність через енергоефективність та зелену енергію», розмістивши світлини, відеороликиу власних соціальних мережахз відповідним хештегом на підтримку сталого енергетичного розвитку і клімату;
- взяти участь у конкурсі есе «Енергоефективне відновлення Пологівської громади».
Будьте активними! Бажаємо успіху всім учасникам. Переможці та учасники отримаютьтематичні подарунки від наших партнерів - Асоціації «Енергоефективні міста України» та «Угоди Мерів – Схід».
Маленькі кроки – великі зміни! Йдемо до них разом.
#EUSEW2023 #ПОЛОГІВСЬКА_ГРОМАДА #Дні_Сталої_Енергії_2023