Побудовано на платформі

Дні сталої енергії 2023 в Пологівській громаді

26.06.2023

Шановна громадо, запрошуємо долучитися до заходів «Дні сталої енергії».

Щорічно Пологівська міська рада на підтримку Європейського тижня сталої енергії проводить «Дні сталої енергії» в Пологівській громаді. Цього року заходи відбудуться з 26 по 30 червня під гаслом «Прискорення переходу до чистої енергії – назустріч меншим рахункам та поліпшеним навичкам».

Ключовими темами цьогорічного заходу є подолання енергетичної бідності, енергоефективність, енергетичний перехід, чиста, доступна та зелена енергія.

Тож приєднуйтесь до масштабного загальноєвропейського руху в боротьбі зі зміною клімату та сталого енергетичного розвитку.

Захід розрахований на широку аудиторію. Кожен зможе знайти собі заняття до вподоби:

• ознайомитися з інформаційними матеріалами щодо енергоефективності, енергозбереження, використання альтернативних джерел енергії, сталого розвитку, бережливого ставлення до природи, поводження з твердими побутовими відходами, зменшення викидів парникових газів;
  • підтримати флешмоб «Долаємо енергетичну бідність через енергоефективність та зелену енергію», розмістивши світлини, відеороликиу власних соціальних мережахз відповідним хештегом на підтримку сталого енергетичного розвитку і клімату;
  • взяти участь у конкурсі есе «Енергоефективне відновлення Пологівської громади».

Будьте активними! Бажаємо успіху всім учасникам. Переможці та учасники отримаютьтематичні подарунки від наших партнерів - Асоціації «Енергоефективні міста України» та «Угоди Мерів – Схід».

Маленькі кроки – великі зміни! Йдемо до них разом.

#EUSEW2023    #ПОЛОГІВСЬКА_ГРОМАДА    #Дні_Сталої_Енергії_2023

Новини на цю ж тему

Переможцями конкурсу есе стали…

В рамках заходу «Дні сталої енергії» в Пологівській міській територіальній громаді відбувся конкурс есе «Енергоефективне відновлення Пологівської громади».
29.06.2023

Вихованці дитячого табору відпочинку Пологівської громади відвідали Музей води

В рамках заходу «Дні сталої енергії» відвідувачі табору відпочинку денного перебування для здобувачів освіти Пологівської громади «Соняшник» відвідали Музей води при Інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету.
29.06.2023

Запрошуємо мешканців Пологівської громади взяти участь у конкурсі есе «Енергоефективне відновлення Пологівської громади»

Пологівська міська рада в рамках заходу «Дні сталої енергії» в Пологівській міській територіальній громаді оголошує конкурс есе (невеликий за обсягом твір) «Енергоефективне відновлення Пологівської громади».
26.06.2023
2024 © Усі права захищено