Вихованці дитячого табору відпочинку Пологівської громади відвідали Музей води
В рамках заходу «Дні сталої енергії» відвідувачі табору відпочинку денного перебування для здобувачів освіти Пологівської громади «Соняшник» відвідали Музей води при Інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету.
Експозиції музею характеризують гідросферу планети Земля, інформують про водні ресурси нашої держави; знайомлять із геологічною будовою земної кори та процесом фільтрації води; раціональним водокористуванням й технологічними схемами очистки стічних вод на очисних спорудах.
Здобувачі освіти 1-6 класів закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради ознайомилися з експонатами, які розкривають властивості та значення води для людини, зокрема, і планети загалом.
Школярам розповіли про правильне використання та необхідність збереження й охорони водних ресурсів. Продемонстрували 3D-модель містечка, що відображає колообіг води в природі, майданчик експериментів (міні-лабораторію), експозицію методів очищення води.
Неймовірні емоції викликало перебування кожної дитини у великій бульбашці. Малечі дуже сподобалась можливість торкатися та випробувати усі пристрої та інсталяції музею.
Вода — найцінніший скарб, і людям треба дбати про її збереження та чистоту для майбутніх поколінь.
![](/storage/news/galleries/c38e59fb21b3296efcbdd0d8e8c3d2fc.jpg)
![](/storage/news/galleries/bf42414ca86c991a876d15974fa74172.jpg)
![](/storage/news/galleries/04502367e344c01360bb84897d97aac6.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6bfe08681686e59c6152662cd7743d8.jpg)
![](/storage/news/galleries/08d26a4ebbf33e285fa46ecf1e6207f0.jpg)
![](/storage/news/galleries/49c4cd40562b74e5516955e01130fc91.jpg)
![](/storage/news/galleries/b7cc73e8c421350330f86078a81deae9.jpg)
![](/storage/news/galleries/529022530696e352731fdb6bf580883e.jpg)
![](/storage/news/galleries/5527a2d04a9ee1ddc46d841ccc98abbd.jpg)